Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Minyon Tipli İstanbul Da Saati 100 TL Diyor

  • Listelenen: 18 Ekim 2019 11:48
  • Bitiş tarihi: 39 Gün, 11 Saat

Tanıtım:

Saati 100 TL De İstanbul Escort Bayan

               Minyon Tipli İstanbul Da Saati 100 TL Diyor Simay Merhaba arkadaşlar, adım Simay 30 yaşındayım. 1,60 boyunda 50 kiloyum. Özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapmaktayım. İngiltere’de dil eğitimi aldım.

İyi derecede İngilizcem sayesinde böyle kaliteli bir işim var. Beş yıldır bu firmada çalışıyorum. Yöneticilerinin özel hayatı dâhil her türlü konuda bilgim var. Mesafesini koruyarak kurumsal olmanın gereği bütün iş toplantılarına katılıyorum.

Ayda bir kez daha iyi olsa hafta sonları şehir dışına ve yurtdışına çıkıyorum. İş gereği olan bütün bu toplantılarında aynı zamanda gittiğim yeri gezmeyi seviyorum. Toplantı dışında kalan vakitlerde olduğum bölgenin tüm doğal yapısını gezmeye çalışıyorum.

Ülkemiz dâhil dünyada birçok yerin görülmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle kendime iş dolayısıyla çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum. Çok fazla dışarı çıkan, geceleri eğlenen biri değilim.

Özel günler dışında geceleri pek sokağa bile çıkmam. Evimde kitabımı okur, film izlerim. Tek başıma yaşıyorum. Ailem şehir dışında yaşıyor. Ayda bir defa dahi olsa ailemi mutlaka görmeye gidiyorum.

5 kardeşiz ve koskocaman bir ailemiz var. Her birimizin farklı boyları her birimizin farklı istekleri var. Özellikle de bazı zamanlar hepimizin hep beraber evde olması annemi ve babamı çok mutlu ediyor.

Kimimiz evli kimimiz bekâr çocuklarımız var. Tam bir şenlik halinde geçen hafta sonu ile annemle babam yeniden ayrılıyorum.Her seferinde bu gidişin benim bütün negatif enerjimi yok ediyor. İnsanın ailesi gibisi yok.

Ailem dışında çok sevdiğim arkadaşlarım, dostlarım ve hayatımda var ile yok arasında bir adam var. Var ile yok arasında diyorum. Çünkü bir benimle bir bensiz yaşamayı tercih ediyor. Bu konuda çok muallakta kalıyorum.

Bazen beni çok sevdiğini bensiz yaşayamayacağını düşünüyorken, bazen de beni uzun süre aramıyorsun. Gönül işte yapacak bir şey yok. İnsan kalbine söz geçiremiyor. Kime söylersen bırak diyor vazgeç diyor o seni arayıp sormuyor diyor.

Yapamıyorum. Sanırım ona aşık oldum ve bu nedenle o bana ne yaparsa yapsın ondan vazgeçemiyorum. Bunu değiştirmeye inanın çok isterdim. Ama şu anda yapamıyorum. Tanıştığımız ilk günlerde son derece ilgili son derece sevgi dolu biriydi.

Kondomsuz Seks Sadece 100 TL

6 ayı devirdikten sonra birden farklı bir insan haline geldi.Hani derler ya değişti ve farklılaştı. Ama ben ona bağlanmıştım. Ondan vazgeçemiyordum. Halen de vazgeçemiyorum. Bu ilişki ne zamana kadar nasıl bu şekilde devam eder bilmiyorum.

Hayatımın merkezi o değil ve olmamalıdır. O nedenle keyfimde de bakıyorum. Düzenimi asla bozmuyorum. İşime motive oluyorum. Çevredekilerde güzel vakit geçiriyorum. Ayrıca tiyatro kursuna gidiyorum.

Farklı insanlar Ve farklı oyunlar ile hayatın başka bir yönünü yaşamış oluyorum. Kursta da belirli insanlar ile arkadaşlık ediyorum. Bana sıcak ve yakın gelen arkadaşlar ile dışarda da görüşüyorum.Hayatımdaki kişi de buna asla müdahale etmez.

Sınırsız Görüşme Sadece 100 TL Aşkım

 

Listing ID: 7565da97a59ec5a2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.